Zaproszenie dla przedsiębiorców

Szanowni Państwo!

Pionki są miastem z dużym potencjałem gospodarczym. Wykształceni ludzie szukający pracy, specjaliści w różnych zawodach, sieć szkół przygotowana do kształcenia młodzieży w pożądanych kierunkach. Bardzo duże obszary poprzemysłowe o unikalnych warunkach terenowych spełniających wymogi bezpieczeństwa przy produkcji specjalnej. Opuszczone, uzbrojone tereny i budynki w wielu punktach miasta. Są to w moim przekonaniu atuty, które można i trzeba wykorzystać.

Chciałbym z Państwem, osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, porozmawiać o przyczynach tak fatalnej kondycji gospodarczej Pionek. Jakie, Państwa zdaniem popełniono błędy, jakie były zaniechania czy niewłaściwe działania? Równocześnie chciałbym usłyszeć od Państwa jak, Państwa zdaniem można wyprowadzić Pionki na drogę dynamicznego rozwoju.

Zapraszam na spotkanie, które odbędzie się 18 października 2014r w Sali konferencyjnej Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Plac Konstytucji 3 Maja 3 o godzinie 17;00.

W spotkaniu wezmą udział – Leszek Ruszczyk, wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Mariusz Frankowski, dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

 

Z wyrazami szacunku

/-/ Andrzej Łuczycki

Zaproszenia wysłałem do osób prowadzących działalność gospodarczą (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem).

Zapraszam również osoby chcące podjąć działalność gospodarczą w Pionkach. Będziemy rozmawiać między innymi o możliwościach dofinansowania działalności z funduszy zewnętrznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla weryfikacji, podaj brakujący składnik (liczbę) działania matematycznego: